KONST / Litografier / Färglitografi 13462282
nr 1346 2282
Mats Pehrson
(f. 1958), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 85/86. Motivet: 52x40 cm
Mats Pehrson, svensk målare född 1958.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 7 september 2020
kl 20:21:39
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr